KOOLITUSED

B- kategooria (sõiduauto) juhi koolitus

Algastme koolitus:
B- kategooria juhi koolitus on kaheastmeline ja koosneb algastmest ning lõppastmest. Algastme kursus kestab 6 nädalat ja lõpeb koolitunnistuse väljakirjutamisega. Kui tunnistus käes, pääsed riigieksamitele. Peale riigieksamite edukat sooritamist väljastab Maanteeamet sulle esmase juhiloa (vahtralehe loa), mis kehtib 2 aastat. Alatise juhiloa saamiseks pead, esmase juhiloa kehtivuse ajal, läbima ka lõppastme koolituse.
Leedevälja Autokool on orienteeritud E- õppele ja sobib iseõppijale kes on vähemalt 15,5 aastat vana, kelle alaline elukoht on Eestis ning kellel puudub tahtmine või võimalus käia iganädalastel teoorialoengutel.
Teooria E- kursus on E- koolis võimalik läbida umbes 30 tunniga. Sõidutunnid lepime kokku iga õpilasega eraldi.
Ära pead käima ka arstil ja tegema tervisetõendi, ilma selleta ei saa me alustada õppesõitu!
Meie algavad kursused leiad > REGISTREERIMINE > Vali kategooria > E- õpe > Vali kursus > Maksa pangalingiga ja oledki E- koolis sees. Kursused algavad igal kolmapäeval. Kontor on meil mobiilne, suhtleme peamiselt E- posti ja telefoni teel.

Lõppastme koolitus:
Kohe, peale esmase juhiloa saamist, saad ära teha lõppasteme koolituse ja oledki valmis alatise juhiloa taotlemiseks. Taotluse saab esitada kuu aega enne esmase juhiloa aegumist.
Ka teiste autokoolide lõpetanud on oodatud registreeruma lõppastmele.
Meie algavad E- kursused leiad > REGISTREERIMINE > Vali kategooria > E- Õpe > Vali kursus > Maksa pangalingiga ja oledki õppekeskkonas sees. Lõppastme koolitus on võimalik läbida ühe päevaga.

Sõiduõpe:
Niikaua, kuni sinu teooria konto on aktiivne, saad sõidutunnid broneerida teooria.ee keskkonnas. Võid ka meile kirjutada, registreerime sind ise sõidule. Kirjuta, sest õpetaja ei pruugi tunni ajal telefonile vastata.
Siis, kui oled sõidus juba piisavalt vilunud, võid sõiduoskusi täiendada juhendaja käe all.
Sõidutunde saavad broneerida ka need, kes meie kursustel ei käi. Sõiduõpet teeme manuaal- ja automaatkäigukastiga autoga.